O nás

Rádi bychom vám představili stránku pro všechny milovníky rychlých aut a fanoušky motoristických závodů. Jsme týmem přátel, bývalých závodníků, kteří se nyní věnují tomuto koníčku ve volném čase. Rozhodli jsme se založit webovou stránku o motorsportu, která funguje na férovém principu “od fanoušků pro fanoušky”. Všem nadšencům do motorsportu poskytujeme aktuální zprávy o dění v tomto odvětví.

Na našem blogu se setkáte s několika typy článků, od užitečných informací o tom, kde seženete náhradní díly pro vaše auto, po články věnované sponzorům motoristického sportu. Můžete se spolehnout, že články píšeme buď na základě vlastní zkušenosti, získané za dlouhá léta působení v motorsportu, nebo na základě informací z ověřených zdrojů. Tento web je kompletně nezávislý a nenarazíte u nás na žádné reklamní články, úplatky od sponzorů totiž nepřijímáme 🙂

Neváhejte se na nás obrátit, kdybyste potřebovali jakkoli poradit, nebo jste si s vaším autem nevěděli rady. Pokud zrovna zápasíte s opravou vašeho miláčka po náročném závodu nebo zvažujete kariéru v motoristickém sportu, rádi vám poskytneme informace a rady z první ruky. Těšíme se na všechny dotazy, byla by totiž velká škoda se o naše znalosti nepodělit.

Všem motoristickým nadšencům je mimo jiné k dispozici naše stránka na Facebooku, kam denně přidáváme aktualizace a zajímavé novinky z oblasti motorsportu. Dále můžete sledovat náš profil na síti Instagram. Skutečnou pastvou pro oči se stanou fotky závodních aut Formule 1 a NASCAR, kterými se rádi chlubíme.

Na závěr dodáme, že pro ty z vás, kteří vážně zvažují možnost kariéry v závodním motorsportu, poskytujeme odborné online konzultace. Pokud byste o naši radu měli zájem, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Obratem se s vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu. Konzultace obvykle probíhá online, případně se můžeme domluvit na osobním setkání, záleží na místě vašeho bydliště a časovém vytížení.

Přejeme příjemné brouzdání naším webem a hodně štěstí při závodění!