Top 10 nejlepších závodních jezdců

  • Sébastien Loeb. Francouz Sébastien Loeb je závodním řidičem série WTCC. Narodil se v roce 1974 ve francouzském městečku Alsace. Seb se od malička věnoval sportovní gymnastice. V roce 1995 se však s gymnastikou rozloučil, aby dal přednost motoristickým závodům. Na svém kontě má nespočet vyhraných závodů WTCC.
  • Thierry Neuville. Mladý jezdec, kterému nebylo ani 30. Thierry pochází z Belgie a momentálně závodí v týmu Hyundai. Neuville je pravidelným účastníkem Světového mistrovství v rallye (WRC). Jeho debut v sérii WRC se uskutečnil v roce 2010. Říká se, že Neuville má slabost pro hazardní hry. Prý velkou část svých výher utrácí v online hracích automatech iphone hrací automaty, jež mají tu výhodu, že jsou dostupné kdykoliv přímo z Iphonu. Nevíme, kolik je na tom pravdy, nicméně věříme, že online kasino může být příjemným zpestřením a možností se odreagovat po náročném závodě.
  • Markku Alén. Když je za volantem, kombinuje finskou lásku k rychlé jízdě s italskou vášní a dramatismem. Ve skutečnosti Markku pochází z Finska ale již 15 let jezdí v týmu Fiat a Lancia. Za léta spolupráce s předními italskými automobilkami se plynně naučil italsky.
  • Sébastien Ogier. Další Francouz, který závodí v týmu M-Sport. Aktuálně je držitelem titulu mistra světového šampionátu Rally. Přičemž tento titul Sébastien získal hned 4 roky za sebou. S bilancí 39 vítězství v mistrovství světa v rallye a čtyřech po sobě jdoucích titulů WRC, je druhým nejúspěšnějším jezdcem WRC. První příčka je zatím obsazena bývalým WRC kolegou z týmu Citroën Sébastienem Loebem, jenž má na kontě 9 titulů.
  • Andreas Mikkelsen. Norský rally jezdec, jež se narodil v červnu 1989. Mikkelsen debutoval v mistrovství světa v rallye GB v roce 2006, ale byl vyřazen ze souboje poté, co vyjel mimo silnici. V sezoně 2007 se zúčastnil osmi WRC závodů a rovněž se zúčastnil irského Tarmac šampionátu.